تبلیغات
یا رقیه بنت الحسین (س) - جنایت تکفیریها

امار و اطلاعات

  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل پست ها :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :
 
No Image
جنایت تکفیریها پیوند ثابت
قریب به دو سال است که دو شهر شیعی‌نشین "نبل" و "الزهراء"در محاصره گروه‌های تروریست تکفیری قرار دارند در حال حاضر این محاصره بافت و ساختاری طایفه‌ای – مذهبی به خود گرفته چراکه گروه‌های تروریستی بیش از هر زمان دیگری به جای آن که در اندیشه تصرف این دو منطقه جغرافیایی برآیند، در اندیشه کشتار ساکنان شیعی آن هستند؛ از این رو اهالی دو شهر شیعی‌نشین نبل و الزهراء محکوم به مرگ جمعی تدریجی شده‌اند.
تصویر پیوست متعلق به دختربچه‌ای شیعه در سوریه بوده که توسط گروه‌های تروریستی تکفیری‌ به زنجیر کشیده شده است؛ سر پدر و مادر این دختربچه در جلوی چشمان وی بریده می‌شود.
 
دو شهر شیعی‌نشین "نبل" و "الزهراء" که در ریف شمالی حلب در شمال سوریه و در جاده حلب – اعزاز قرار دارند، در بیست و سوم ژوئیه سال 2012 میلادی از سوی گروه‌‌های تکفیری وابسته به تشکیلات تروریستی القاعده که در راس آنها جبهه النصرة قرار دارد، مورد حمله قرار گرفتند.
 
در حال حاضر قریب به دو سال است که این شهرها در محاصره گروه‌های مسلح تکفیری قرار دارند. اگرچه در ابتدا محاصره این دو روستا از سوی گروه‌های مسلح با هدف تصرف آنها صورت گرفت، اما در حال حاضر این محاصره بافت و ساختاری طایفه‌ای – مذهبی به خود گرفته است.
 


نظرات() | نوشته: حقیر بنده خدا | پنجشنبه چهاردهم شهریورماه سال 1392 | ادامه مطلب...

 
صفحات دیگر
 

No Image
No Image No Image No Image
 
 
 

درباره ما


  ای دختر مظلومه ی ارباب رقیه خانم (س) برای ما دعا کننظرسنجی

  وضعیت وبلاگ از نظر شما ؟

< Html />

  شهادت سه ساله و ناز دانه حضرت حسین(ع) خانم حضرت رقیه(س) تسلیت باد

توضیحات

No Image No Image