تبلیغات
یا رقیه بنت الحسین (س) - انتقاد حسن فاتحی وبلاگ صداقت از محمود کریمی

امار و اطلاعات

  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل پست ها :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :
 
No Image
انتقاد حسن فاتحی وبلاگ صداقت از محمود کریمی پیوند ثابت
محمود کریمی را نشانه بگیر امام حسین رابزن!
حسن فاتحی

به گزارش لمون پرس lemonpress.ir:

یک هفته ای می شود که ازماجرای هفت تیرکشی برادر محمودکریمی می گذرد،دراین مدت واکنشهای متفاوتی  ازسوی مردم ورسانه ها درمورد چرایی اسلحه کشیدن به شهروندان جامعه اسلامی مطرح شده است ،رسانه ها وجماعتی باکتمان حقیقت تیزاندازی آقای محمود کریمی  درابتدا عنوان کردند که جناب محمود کریمی ازطرف اراذل واوباش تهدید می شده است که ناچار به اسلحه کشیدن شده ،ولی با بیان دیدگاه نیروی انتظامی درمورد عدم شمول شاکی درطبقه بندی اراذل واوباش، ونیز حساسیتهای ویژه مردمی به این خبر،حالا دوستان مدعی ارزش وعدالت دیروز!، درسایتهای زنجیره ای خود با سوء استفاده از مقدسات بیشرمی را تابدانجا رسانده اند که عنوان می نمایند”محمودکریمی رابگیر امام حسین (ع) رابزن”!. (<a href=”http://rajanews.com/detail.asp?id=178771“>محمود کریمی را نشانه بگیر، امام حسین(ع) را بزن</a>)

آیا صرف مداحی ویا ارادت به امام حسین (ع) دلیل این می شود که ماتوروز روشن شهروندان جامعه اسلامی را بااسلحه مرعوب نماییم وبجای عذرخواهی ازامام حسین(ع) وافرادیکه تهدیدشان کردیم ،دوباره بیاییم باتوجیه وفرافکنی کارزشت خود، ازامام حسین(ع) هزینه نماییم؟

امام حسین (ع) می فرمایند: ” ای شمشیرها اگردین جدم محمد(ص) باخون من احیا می شود ،برمن فرود آیید” وحالا جماعت مدعی ارادت به امام حسین (ع) تنها برای توجیه رفتارمجرمانه خودشان،حاضر می شوند ازامام حسین (ع) هزینه نمایند تامبادا ازخدا ومردم ازبابت مخدوش نمودن درگاه عصمت وطهارت معذرت خواهی نموده باشند.

متاسفانه سالهاست که الگوهای مشکلمدار باهزینه وازولایت  نان خویش را به تنور می چسبانند وحالا بداخلاقیها برای جماعت نقابدار بدان سطح رسیده است که برای توجیه  خود ازآبروی امام حسین هزینه نمایند.

حقوق جماعتی نادیده گرفته می شود،می خواهند انتقادکنند ،چماق نقابداران بالا می رود که به امام حسین جسارت کردند وفلان وبهمدان ،داورانی سیاست زده بافراموشی جایگاه داوری خویش ،علنا” به بازیکن میدان تبدیل می شوند ،وزمانیکه مردمانی که ازناحیه این ناداوریها آسیبی دیده اند،اعتراض می نمایند،می گویندبرای شما توبه واجب شد وگرنه …..

برادرفرصت طلبی ازهاله نور آنچنانی سخن به میان می آورد تا بلکه باعوام فریبی صباحی خودنمایی کرده وباهزینه ازامام زمان (عج) به مدیریت رسیده باشد وحالا هواداران وهم اندیشان همان جریان عوام فریب، درمورد تیراندازی مداحی به یک شهروند جامعه هیاهو به راه می اندازند که “محمودکریمی را نشانه بگیر امام حسین رابزن”.

امام حسین(ع) قیام کردند تا دیانت موردیغمای فرصت طلبان قرارنگیرد ،ولی حالا دیانت وارزش وسیله ای دردست نقابدارن شده است تا رقبا ومخالفان خودرا بکوبند!، آیا امام حسین (ع) همچنان مظلوم نیستند؟

این چه بیماری است که سالهاست جماعت مدعی ارزش بدان مبتلا شده اند؟ اگرقرارباشد هرنوحه خوانی چون مداح امام حسین (ع) است ،هرروز وهروقت که اعصابش بهم ریخت ،به این و آن تیراندازی کند وبدوبیراه بگوید وشهروندان را مرعوب کرده وحتی عذرخواهی هم ننماید،آیا امام حسین (ع) اول شاکی وی نخواهد بود؟

تادیروز هرکسی به تناقض رفتاری وگفتاری رئیس جمهورمحبوبتان انتقاد می کرد،می گفتید اینها فتنه گر هستند وباامام حسین(ع) درافتاده اند وحالا قباحت را بدانجا رسانده اید که خطای واقعی مداحی را باارزشهای عاشورایی پوشش می دهید؟

آیا امام حسین (ع) تنها متعلق به شما می باشد ؟ اگررهبری نظام را هشت سال سپربلای خودکردید ،حداقل آزاده باشید وامام حسین (ع) را هزینه ننمایید،هرچندکه مردم امروز بیشترآگاهترشده اند واین اجازه را به شما نخواهند داد که امام حسین(ع) را نیز مصادره نمایید.

مخلص کلام اینکه: بنده هیچ قصدی ندارم که برعلیه برادر محمودکریمی مطلبی بنویسم ،بلکه دفاع غیراخلاقی برخی ازهواداران این بزرگوار که اتفاقا” ازتریبونها ورسانه های متعددی نیزبهره مند می باشند،مرا واداشت تا بدین دوستان یاد آوری نمایم که  امام حسین متعلق به همه شیعیان است واینکه چون کسی مداح است واگررفتارمجرمانه ای داشت نباید پی گیرباشیم تا مبادا امام حسین (ع) را هدف گرفته باشند،این رویکرد وباورهای نادرست را ظلم به امام حسین (ع) می دانم ،همچنانکه درچهارسال گذشته درحدتوان خویش به سوء استفاده وهزینه ازمقدسان و ولایت بارها پرداخته بودم که الحق والانصاف شهیدبهشتی هم فرموده بودند ” بهشت را به بها می دهند ونه به بهانه”.

حسن فاتحی وبلاگ صداقت درسیاست

http://siasatpak.blogfa.com

نظرات() | نوشته: حقیر بنده خدا | سه شنبه بیست و چهارم دیماه سال 1392 | ادامه مطلب...

 
صفحات دیگر
 

No Image
No Image No Image No Image
 
 
 

درباره ما


  ای دختر مظلومه ی ارباب رقیه خانم (س) برای ما دعا کننظرسنجی

  وضعیت وبلاگ از نظر شما ؟

< Html />

  شهادت سه ساله و ناز دانه حضرت حسین(ع) خانم حضرت رقیه(س) تسلیت باد

توضیحات

No Image No Image